Strut och julgran med glitterfärg och rhinestones.
De två dekorationerna är tillverkade av utstansad kartong till strutar. Båda är målade med A-Color akrylfärg glitter, som duttats på. Dekorera med rhinestones och sätt ihop.
De två dekorationerna är tillverkade av utstansad kartong till strutar. Båda är målade med A-Color akrylfärg glitter, som duttats på. Dekorera med rhinestones och sätt ihop.
Anmäl dig och vinn en Creativity in a Box
Anmäl dig till nyhetsbrevet och delta i tävlingen om en Creativity in a Box till ett värde av 435 kr. Vi drar en ny vinnare varje månad.*
*Tävlingen gäller endast för privatkunder. Vinnaren utses bland alla nya nyhetsbrevsprenumeranter varje månad. Vinnaren kontaktas direkt via e-post. Priset kan inte bytas mot kontanter.
Din hobbybutik online
På Creativ Company älskar vi kreativitet, lek och lärande. Vi har cirka 20.000 spännande hobbyprodukter och massor av leksaker som främjar barns utveckling, vilket gör oss till en av de största hobbybutikerna online. Sök bland våra över 4.500 tips på kreativa projekt för både barn och vuxna och hitta gratis inspiration till ditt nästa hobbyprojekt. Vi säljer kreativt material och leksaker till privatpersoner, skolor/institutioner och grossister.