Kreativ idé

Paketinslagning med presentpapper, garn och dekorationer

#v14726

Paketet är inslaget med presentpapper med glada motiv och garn som matchar. Garnet är dessutom använt till pompomer som tillsammans med pärlor, bjällror och manillakort blir till dekorationer.

#v14726
Välj produkter för idén

{{ optionsGroup.label }}

{{ getVariantsButtonText(option) }}
   
 
 
   
 
 
   
 
 
   
 
 
   
 
 
Totalbelopp
{{ getFormattedBundlePrice() }}

{{ getRewardMessage() }}

Så här gör du
1 Guide step %d Slå in presenten med presentpappret. Dekorera med garn, pompom och bjällror. (Önskas beskrivning till pompomer? Se vår hemsida och skriv in '14015' i sökfältet). Träpärlor med bokstäver bildar ett ord och limmas fast överst på paketet med Clear Multi Glue gel.
2 Guide step %d Slå in presenten. Gör pompomer och två tofsar och sätt fast dem på paketet med washitejp i guld. (Önskas beskrivning till tofsar? Se vår hemsida och skriv '14727' i sökfältet).
3 Guide step %d Slå in presenten med presentpapper. Knyt garn runt paketet och dekorera med en pompom i mitten tillsammans med ett manillakort i guld. Använd samma garn till pompomer och till att brodera en stjärna på manillamärket. (Med kraftig nål görs hål i kortet att brodera i).
Redan registrerat dig? Ladda ner mallen
Utforska även

Logga in / Skapa konto

Creativ Company © | 2021-nu