Halloween-smycken gjorda av träpärlor och lera
Gör dina egna spök- och pumpahängen av FIMO®-lera eller fin lerpolymer. Kombinera hängsmyckena med träpärlor för att skapa roliga halsband och armband.
Gör dina egna spök- och pumpahängen av FIMO®-lera eller fin lerpolymer. Kombinera hängsmyckena med träpärlor för att skapa roliga halsband och armband.
20% välkomstkod
Anmäl dig till Creativ Companys nyhetsbrev och få en rabattkod*
*Rabattkoden gäller endast hobbyprodukter och inte redan nedsatta varor eller Cricut-varor eller Spectrum Noir-varor | Erbjudandet gäller endast privatkunder
Din hobbybutik online
På Creativ Company älskar vi kreativitet, lek och lärande. Vi har 14.000+ spännande hobbyprodukter och massor av leksaker som främjar barns utveckling, vilket gör oss till en av de största hobbybutikerna online. Sök bland våra över 4.500 tips på kreativa projekt för både barn och vuxna och hitta gratis inspiration till ditt nästa hobbyprojekt. Vi säljer kreativt material och leksaker till privatpersoner, skolor/institutioner och grossister.
